Güç kontrol altında

Prosoft Kontrol Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. sektörden gelen ve profesyonel mühendis kadrosu ile motor hız kontrol sistemleri ile endüstriyel otomasyon sektörüne ürün ve mühendislik hizmetleri sunmak için kurulmuştur. Sunmuş olduğumuz ürün ve mühendislik hizmetlerinin daimi olduğu bilinci ile ürünlerimizin teknik servis ve süpervizörlük hizmetleri ile sektöre destek veriyoruz.

Prosoft Kontrol bünyesinde dünyanın önde gelen hız kontrol cihazları, servo sistemler, AC-DC motor ve AC soft starter markası olan Control Techniques ve Leroy somer ile hizmet vermektedir.

Control Techniques ve Leroy somer çok çeşitli sektörlerde kullanım alanına sahiptir. Bunlar;
HVAC(Pompa, Fan, İklimlendirme, Kompresör), Marine, Ekstruder, Brülör, Asansör, Vinç, Spindle Motor Kontrolü, uygulamaları için özel parametreli sürücüler ile birlikte, Makina İmalatı, Konveyör Sistemleri v.b. genel otomasyon uygulamaları için özel sürücü, servo, motor ve soft starter sistemleridir.

Prosoft Kontrol Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti her zaman sektöre özel uygulamalarda kendini geliştirmiş ve sektörel çözümler sunabilmektedir.

Firma bünyesinde ve sistem partnerleri ile otomasyon projeleri konusunda çözümler sunmaktayız.

Teknik destek ve eğitim konusunda hizmetler veririyoruz.

Ürün seçimi ve projelendirme ile maksimum müşteri memnuniyeti sunuyoruz.